Domů Napište námKontakty Facebook

Kalendář akcí

 

Společná schůze členské základny - závěry


13.8.2021

Vážení chovatelé,

dne 3.8.2021 proběhla ve Zduchovicích společná schůze členské základny. Hlavním důvodem schůze bylo obnovení funkce svazu a navrácení právního stavu před rokem 2017. Schůze se zúčastnilo 86 členů, kteří vyslovili souhlas pro zachování spolku a obnovu všech jeho funkcí. Na základě těchto rozhodnutí a projevení právního zájmu členské základny bylo provedeno hlasování o doplnění chybějících členů statutárního orgánu SCHČT, které jmenuje soud na základě podaného návrhu. Po vydání usnesení mohou jmenované osoby jednat za spolek, tak jakoby byly řádně zvoleny do doby, než se řádně dle stanov svolají všechny orgány spolku.

Zápis a usnesení ze společné schůze členské základny SCHČT

Členská základna se usnesla na výši členských příspěvků pro rok 2021.

0,-Kč a 100,-Kč

Pro členy, kteří již odvedli příspěvek ASCHK přes jiný regionální chovatelský spolek nebo nemají zájem o chovatelské výhody, které jsou poskytovány uznaným chovatelským sdružením pro vedení plemenné knihy ČT, je členský poplatek stanoven 0,-Kč.

Členi, kteří neodvádí členský příspěvek ASCHK ČR prostřednictvím jiného regionálního chovatelského svazu a zároveň požadují výhody je členský poplatek stanoven 100,-Kč. (tato částka bude i se seznamem členů převedena na účet ASCHK).

V souvislosti s touto informací upozorňujeme, že SCHČT je stále členem ASCHK, která nyní vede plemennou knihu pro plemeno český teplokrevník a jako taková, je povinna dodržovat podmínky stanovené zákonem č. 154/2000 Sb. plemenářský zákon a nařízení EU 2016/1012. V případě zaplacení členského příspěvku ASCHK (100,-Kč) nepřicházíte o výhody a slevy plynoucí z vedení plemenné knihy ČT.

O prodloužení termínu pro zaslání stanoveného poplatku je jednáno s ASCHK, číslo účtu, na který příspěvek můžete zasílat, bude v nejbližší době zveřejněn a řádně přihlášeným členům i s pokyny zaslán na e-mail.

Bývalí členové svazu nadále mohou potvrzovat své členství v SCHČT.

SCHČT je otevřena i pro nové členy, kteří mají možnost využít nulové zápisné.

Kopie formulářů zasílejte na info@schct.cz

 
 

SCHČT - Svaz chovatelů českého teplokrevníka

Šlechtín 1, 285 22 Zruč nad Sázavou

IČO: 60161370

ID DS: wsbhsan

mob.: +420 607 607 216

email: info@schct.cz

bankovní spojení: č.ú. 8152268002/5500

 

 

                         

© Web4ce 2014 | Provozováno na CMS E4E | Mapa webu

 

 

Vyhledat