Domů Napište námKontakty Facebook

Kalendář akcí

 

Resultát ze společné schůzky


22.7.2016

Vážení členové,

máme za to vás informovat o výsledku vzájemného jednání ze dne 7.7.2016 ve Velkém Rybníku mezi kandidáty do předsednictva a bývalým předsednictvem, na kterém bylo přítomno 14 členů (jmenovitě: Miloslav Perníček, František Srnec, Michaela Kubištová, Josef Kincl, Ing. Barbora Králová, Karel Růžička, František Srnec, MVDr. Josef Lysák, Václava Boušková, MVDr. Vítů, Ing. Kreidlová, Z.Hrnčíř, Ing. J.Malý, J.Chýle). Po přednesení návrhů panem Perníčkem se 5 kandidátů rozhodlo poradit s právním zástupcem a odložit řešení situace za 10 dní. Do dnešního dne nepřišla ze strany nových kandidátů do předsednictva (Ing. Kreidlové, Z. Hrnčíře, Ing. J. Malého, J. Chýleho) žádná písemná zpráva ani omluva, pouze pan MVDr. Vítů podal rezignaci na funkci předsedy.

Proto se bývalé předsednictvo rozhodlo svolat schůzi dne 20.7.2016 do Velkých Němčic, kde se řešila otázka nastalé situace, ve které musí být neprodleně provedeny zásadní kroky. Při dalším jednání se kladl důraz na závazky plynoucí z funkce člena voleného orgánu, na péči řádného hospodáře a především na povinnosti a odpovědnost uznaného chovatelského sdružení, které jsou dané zákonem č. 154/2000 Sb., o šlechtění, plemenitbě a evidenci hospodářských zvířat (plemenářský zákon), a tím je zabezpečit správnou funkci v procesu šlechtění hospodářských zvířat. Více informací o jednání v přiloženém ZÁPISU.

V nejbližší době vás budeme informovat o možném řešení celé situace v SCHČT, která bude mít za cíl napravit současnou situaci, ukončit nestabilitu svazu a zabezpečit řádnou a trvalou činnost svazu na základě oprávněných a spravedlivých postupů.

 
 

SCHČT - Svaz chovatelů českého teplokrevníka

Šlechtín 1, 285 22 Zruč nad Sázavou

IČO: 60161370

ID DS: wsbhsan

mob.: +420 607 607 216

email: info@schct.cz

bankovní spojení: č.ú. 8152268002/5500

 

 

                         

© Web4ce 2014 | Provozováno na CMS E4E | Mapa webu

 

 

Vyhledat