Domů Napište námKontakty Facebook

Kalendář akcí

 

PLATNOST SCHŮZE VŠECH ORGÁNŮ SCHČT TRVÁ


26.11.2016

Vážení členové SCHČT,

připomínáme termín připravované schůzky všech orgánů SCHČT

7.12.2016 od 9.00 hodin v Jihlavě.

Schůze je právoplatně svolána v souladu s usnesením Předsednictva ze dne 11.10.2016, jakož i v souladu se stanovami spolku, jakož i v souladu s Prohlášením ke svolání shromáždění členské základny spolku ze dne 05.10.2016.

Schůze nemůže být nikým zrušena, neboť s ohledem na krizovou situaci spolku a vzájemné konflikty jednotlivých členů Předsednictva si svolavatel vyhradil právo neodvolatelnosti konání svolané společné schůze jinou osobou. Pouze svolavatel je oprávněn svolanou členskou schůzi odvolat nebo její konání odložit.

Nikoho netěší současná situace ve svazu a cílem této schůze je ji co nejlépe a nejrychleji s ohledem na vůli a přání řádných členů vyřešit. Prosíme proto všechny řádné členy Svazu chovatelů českého teplokrevníka o účast, neboť právě oni mají právo a možnost rozhodnout!

Touto cestou se vám nabízí možnost transparentního a spravedlivého postupu při nové volbě vedení svazu. Přijeďte napomoci svazu a právoplatně zvolte nové předsednictvo, neboť bývalé ani to současné předsednictvo již nemá respekt celé členské základny.

Pomozte svazu z krizové situace!!!

Výsledek voleb bude zřejmý a platný již v den schůze, všechny schůze se odehrají za vaší přítomnosti.

Proto apelujeme na celou členskou základnu, aby řádní členové této akci věnovali zvýšenou pozornost a udělali si čas na toto důležité setkání a pokud se opravdu nebudete moci kvůli časovému vytížení či z jiných závažných důvodů této schůze zúčastnit, máte možnost se nechat zastupovat členy, kteří se schůze zúčastní (viz. příloha – plná moc).

BUDOUCNOST SVAZU JE VE VAŠICH RUKÁCH.

Těšíme se na vás.

POZVÁNKA

PLNÁ MOC - vzor

 

 
 

SCHČT - Svaz chovatelů českého teplokrevníka

Šlechtín 1, 285 22 Zruč nad Sázavou

IČO: 60161370

ID DS: wsbhsan

mob.: +420 607 607 216

email: info@schct.cz

bankovní spojení: č.ú. 8152268002/5500

 

 

                         

© Web4ce 2014 | Provozováno na CMS E4E | Mapa webu

 

 

Vyhledat