Domů Napište námKontakty Facebook

Kalendář akcí

 

STRACH A OBAVY ZE SPOLEČNÉ SCHŮZE SCHČT


24.11.2016

UPOZORNĚNÍ VŠEM ČLENŮM NA DALŠÍ PODVODNÉ JEDNÁNÍ LIDÍ, KTEŘÍ SE CHTĚJÍ TVÁŘIT JAKO NOVÉ PŘEDSEDNICTVO A ZATÍM NEUDĚLALI PRO SVAZ NIC, JEN HO NEUSTÁLE POŠKOZUJÍ (jeho dobré jméno, řádný chod, práva řádných členů).

Tito lidé, budou rozesílat následující zprávy.

Apelujeme na všechny členy, aby nereflektovali na lživé intriky lidí, kteří se nechají zastupovat člověkem (JUDr. Veselým), který jedná na základě plné moci odstoupeného MVDr. Vítů a jeho praktiky jsou již delší dobu na prošetření advokátní komorou.

Tito lidé mají opravdu strach z toho, co by se stalo na svolané schůzi všech orgánů spolku v Jihlavě. Proto všemi možnými prostředky usilují o její zrušení, ale toto bylo předvídáno. Ovšem zarážející jsou jejich praktiky.

PROČ? Odpověď je jednoduchá, neboť si jsou dobře vědomi, jak se dostali na nynější pozice PODVODEM, to jediné co dokázali, zmanipulovat lidi kolem sebe, pošlapat práva řádných členů a jen vyčkávat.

TAKOVÉ PŘEDSEDNICTVO NECHCEME!!!!!!!!

Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.

SCHŮZE VŠECH ČLENŮ SCHČT A VOLBA NOVÉHO PŘEDSEDNICTVA TRVÁ.

PŘIJEĎTE VŠICHNI NEBO SE NECHTE ZASTUPOVAT NA JEDINEČNOU AKCI (budete svědky zcela transparetní akce, vše proběhne v jeden den s jasným a spravedlivým výsledkem). TATO AKCE JE ŘÁDNĚ SVOLÁNA A PROBĚHNE ZA ÚČASTI PRÁVNÍKŮ.

S ohledem na krizovou situaci spolku a vzájemné konflikty jednotlivých členů Předsednictva si svolavatel vyhrazuje právo neodvolatelnosti konání svolané společné schůze jinou osobou. Pouze svolavatel je oprávněn svolanou členskou schůzi odvolat nebo její konání odložit.

Pan Karel Růžička byl místopředsedou i před spornou konferencí ze dne 29.06.2016. V obou případech (tj. jak v případě platnosti, tak v případě neplatnosti této konference)  je místopředsedou. Případné vyslovení neplatnosti usnesení konference, nebo naopak potvrzení platnosti, se nic nemění na postavení pana Růžičky coby místopředsedy oprávněného spolek zastupovat navenek. Tento stav je zjevný ze spolkového rejstříku a tudíž nemůže být pochyb o místopředsednictví pana Růžičky. Aktuální výpis ze SR

PŘIJEĎTE NAPOMOCI SVAZU S 15 LETOU TRADICÍ, AŤ NASTANOU VE SVAZU ČT KLIDNĚJŠÍ ČASY.

ZVEME VŠECHNY ČLENY 7.12.2016 DO JIHLAVY.

POZVÁNKA

PLNÁ MOC - vzor

KANDIDÁTKA

PRÁVNÍ STANOVISKO

INFORMACE PRO ČLENY SCHČT

 

 
 

SCHČT - Svaz chovatelů českého teplokrevníka

Šlechtín 1, 285 22 Zruč nad Sázavou

IČO: 60161370

ID DS: wsbhsan

mob.: +420 607 607 216

email: info@schct.cz

bankovní spojení: č.ú. 8152268002/5500

 

 

                         

© Web4ce 2014 | Provozováno na CMS E4E | Mapa webu

 

 

Vyhledat