Domů Napište námKontakty Facebook

Kalendář akcí

 

PF 2023


17.12.2022

Vážení a milí členové – chovatelé českého teplokrevníka,

touto cestou bychom Vám rádi poděkovali za důvěru a přízeň. Je to více než rok, co jsme společně zvládli krizi ve svazu, trvající dlouhých 5 let, nastavili řádné fungování spolku, krok za krokem se snažíme napravovat vzniklé škody a obnovovat dobré jméno spolku. I když je to cesta někdy trnitá, neboť musíme bojovat proti různým nástrahám zvenčí, pevně věříme, že společným úsilím zvládneme zdolat všechny budoucí překážky a dosáhneme svých cílů.

Každý z Vás je důležitým článkem chovatelské komunity. Jste pevným a silným chovatelským jádrem Svazu chovatelů českého teplokrevníka, máte zdravé sebevědomí a znáte svoji hodnotu. Velmi si vážíme všech, kteří nejsou lhostejní k problémům a strastem, které doba a nynější situace v českém chovu koní přináší.

V novém roce přejeme Svazu chovatelů českého teplokrevníka, aby nás pevná víra, optimismus a naděje nikdy neopustila, abychom měli vždy odvahu a sílu neustoupit zlu ani o píď a dokázali sami v sobě probudit národní hrdost na produkty pocházející z české země.

Ať vánoční svátky naplní Váš domov pohodou, štěstím a stanou se krásným završením letošního roku. Ten nadcházející ať je plný radostných okamžiků a úspěchů v pracovním i osobním životě a přinese pevné zdraví Vám, Vašim nejbližším a Vašim koním.

Předsednictvo SCHČT a RPK

 
 

SCHČT - Svaz chovatelů českého teplokrevníka

Šlechtín 1, 285 22 Zruč nad Sázavou

IČO: 60161370

ID DS: wsbhsan

mob.: +420 607 607 216

email: info@schct.cz

bankovní spojení: č.ú. 8152268002/5500

 

 

                         

© Web4ce 2014 | Provozováno na CMS E4E | Mapa webu

 

 

Vyhledat