Domů Napište námKontakty Facebook

Kalendář akcí

 

Důležité sdělení pro chovatele koní plemene ČT


25.1.2018

Dne 22.1.2018 zapečetil JUDr. Staněk kancelář svazu v Praze. Dále oznamujeme, že pan JUDr. Ing. Staněk jedná svévolně, sám za svoji osobu, bez rozhodnutí předsednictva.

Další sdělení pro chovatele podává tajemnice SCHČT Ing. Barbora Králová Ph.D. Skutečnost, že je kancelář svazu v Praze zapečetěná jsem se dozvěděla v pondělí 22.1.2018 po obědě od majitele účetní firmy a objektu v jedné osobě, kde se kancelář nachází. Informoval mě také o nátlaku, který na něj JUDr. Staněk vytvořil a vyhrožoval mu údajně i soudy, pokud mu nezruší uzavřené smlouvy a některé faktury za nájem.
JUDr. Staněk mě o skutečnosti zamezení vstupu do kanceláře sám nepovažoval za nutné nijak informovat, ale úkoluje mě neustále direktivním způsobem prostřednictvím mailu. Kancelář má JUDr. Staněk vystěhovat do 14ti dnů, ale do té doby zůstanou zřejmě některé průkazy koní v zapečetěné kanceláři, neboť datum jeho příští návštěvy majiteli objektu nesdělil a musí se alespoň týden předem ohlásit.
Žádám proto chovatele, aby se tudíž s chovatelskou agendou a postrádajícími průkazy koní obraceli přímo na JUDr. Staňka. Bylo mi znemožněno chovatelskou agendu a agendu SCHČT pro chovatele dále spravovat.
Přeju tímto chovatelům a majitelům koní hodně štěstí, trpělivosti a velmi pevné nervy při vyřizování chovatelské agendy.

--
Ing. Barbora Králová, Ph.D.

SDĚLENÍ ING. KRÁLOVÉ - pro portál jezdci.cz

 
 

SCHČT - Svaz chovatelů českého teplokrevníka
U Hřebčince 479, 397 01 Písek

 

IČO: 60161370

mob.: +420 777 319 632

email: info@schct.cz 

kralova.schct@seznam.czbankovní spojení: č.ú. 12747013/0300

 

 

                         

© Web4ce 2014 | Provozováno na CMS E4E | Mapa webu

 

 

Vyhledat